Firmaları Değerlendirme Sırası Şimdi Sizde!

Bir yılın daha sonuna geliyoruz. Bu dönem boyunca firmalar yetenekleri kendilerine çekebilmek için tatlı bir rekabet içerisine girdiler. Bu rekabetin olması geriye dönüp baktığımızda iş ilanlarının yapısını değiştirdi. İş ilanı şirketin kültürünü, değerini yansıttığını düşünenlerdenim. Tam da şu sıralarda kariyer.net bizlere firmaları değerlendirme imkânı sunuyor. “İnsana Saygı Ödülleri” çerçevesinde “En iyi Tasarımlı İş İlanı” ve “En çok Beğenilen Firma” kategorilerinin kazananları bizlerin oylarıyla belirlenecek!

Benim favori adayım Digitürk. Görsellikle beraber içeriği incelerken eğlenceli bir şekilde iş ilanının detaylarını inceleyebiliyorsunuz.

Oy vererek bu sıraca katkı sağlamak isteyen arkadaşlar buraya tıklayın. 🙂

Görsel

Hayati Arpacı

1991 yılında Ordu doğumlu olan Hayati Arpacı, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü mezunudur. Sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir özel hastane ile Dayanıklı Tüketim sektöründe beyaz eşya üretimi yapan uluslararası bir firmada staj deneyimi kazanmıştır. Çalışma hayatına 2013 yılında Fayda Akademi'de İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başlayan Arpacı, Şubat 2015 itibariyle görevini İnsan Kaynakları Uzmanı olarak devam ettirmektedir. 2012 yılından bu yana hayatiarpaci.com adlı bloğunda İnsan Kaynakları alanında edinmiş olduğu bilgi ve birikimini özgün paylaşımlarını ile takipçilerine aktarmaktadır. 2015 yılında gönüllü bir proje ekibi tarafından gerçekleştirilen "Sosyal Medyada En Etkili 25 İK Hesabı" içerisinde 12. sırada yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir