Hayati Arpacı Kimdir?

 

linkedln1991 yılında Ordu doğumlu olan Hayati Arpacı, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü mezunudur. Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Özel Optimed Hastanesi ile dayanıklı tüketim sektöründe beyaz eşya üretimi yapan Bosch Siemens Ev Aletleri’nde staj deneyimi kazanmıştır. 2013-2016 yılları arasında Fayda Akademi‘de İşe Alım Uzmanı olarak perakende, sağlık, eğitim, enerji vb. sektörlerde faaliyet gösteren bir çok firmaya uzman ve üst düzey yönetici seviyesinde seçme ve yerleştirme danışmanlığı hizmeti vermiştir. Haziran 2016’dan bu yana BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren FİLE Marketler Zinciri’nde mağazaların işe alım süreçlerini yürütmeye devam etmektedir.

2012 yılından bu yana hayatiarpaci.com adlı blogunda İnsan Kaynakları alanında edinmiş olduğu bilgi ve birikimini özgün paylaşımlarını takipçilerine aktarmaktadır. Yazıları birçok kariyer portalında da yayınlanmaktadır. 2015 yılında gönüllü bir proje ekibi tarafından gerçekleştirilen “Sosyal Medyada En Etkili 25 İK Hesabı” içerisinde yer almaktadır.

Hayati Arpacı, PERYÖN, Genç TÜMSİAD ve Yeni Nesil İK Platformu üyesidir. Yeni Nesil İK Platformu‘nda Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak gönüllü çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kişisel blogu haricinde Cvyolla.com, Lalabey Paylaşım, işbaşvurum.com ve ikpaylaşım sitelerinde yazıları paylaşılmaktadır.

REFERANSLAR:

referanslar

16 thoughts on “Hayati Arpacı Kimdir?

 1. Merhaba Cavit Bey,

  İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Deneyimlerinizden her zaman istifade etmek beni mutlu edecektir. En yakın zamanda irtibatta olmak dileğiyle..

  Saygılar,

 2. Hayati bey sanırım biraz Ahmet Serif İzgören hayranlığıda var. Umarım çok başarılı olursunuz ..

  1. Hayranlık değil ama düşüncelerine saygı duyuyorum. “Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır” kitabında sevdiğim bölümlerdendi. Kendimi tanımlayabileceğim en güzel ifalerden biri olduğu için yer vermek istedim. 🙂

 3. Kardeş sana GençİK’da rastladım. Yazın ilgimi çekti. Baktım sen aşmışsın yaşına bakayım dedim yaşıtmışız. Erken yaşta bu derece ilerlemen beni açıkçası mutlu etti her ne kadar tanımasamda. Tebrik ederim. Allah bahtını açık etsin. Bir gün belki iş hayatında karşılaşma dileğiyle..

 4. Merhaba,Bende çok şaşırdım.Bu kadar genç yaşta bu kadar verimli bir iş hayatınızın olması bize ve ülkemize gurur veriyor.Sizinle yakında tanışmak ve canlı canlı başarılarınızı dinlemek dileğiyle….

 5. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. İşin özünü sevmek oluşturuyor. Bugün ben yapabiliyorsam, istediğim yerdeysem işimi severek yaptığım içindir.

 6. 4 yıllık koskoca bir sürede, aynı sınıfta olmamıza rağmen belki bir kez bile konuşma geçmişimiz yok ama , şu an blogunu okuyorum ve beğenilerimi sunuyorum, umarım çok bu yolda çok başarılı olursun.

 7. bizim üniversitenin gurur kaynağısın,hep böyle kariyer basamaklarında sendelemeden gidersin…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir